Electrolux Professional Skyline Fırın

SkyLine Kombi Fırınlar, daha iyi ergonomi ve kullanılabilirlik bakımından sizler için özel olarak ve düşük işletme maliyetlerine sahip yeni bir çözüm olması amacıyla tasarlandı.
Sezgiseldir ve kolay kullanılabilir; pişirme yöntemlerinizi değiştirmeye hazır olun.

Akıllı teknoloji ve insan merkezli tasarım. Yeni SkyLine Kombi Fırınlar üstün performans sağlamak için tasarlandı.

SkyLine Kombi Fırınlar, daha iyi ergonomi ve kullanılabilirlik bakımından sizler için özel olarak ve düşük işletme maliyetlerine sahip yeni bir çözüm olması amacıyla tasarlandı.
Sezgiseldir ve kolay kullanılabilir; pişirme yöntemlerinizi değiştirmeye hazır olun.

1

40 yılı aşkın bir süredir Kombi Fırınlarda mükemmellik

Enerji tüketim maliyetlerinizden %10’a varan oranda tasarruf edin*, en hızlı ve verimli şekilde çalışın. Yeni Plan-n-Save özelliği, pişirme sırasını optimize etmek ve harcamalarınızı en aza indirmek için yapay zekaya dayalı yeni bir mantık uygular.

Cook&Chill “Pişir&Soğut” çözümümüz ile mutfağınızı daha verimli, üretken ve stressiz hale getirin: SkyDuo, Skyline Fırınlar ve Şok Soğutucular arasındaki kesintisiz iletişimi sağlar.

İşletmeler için tasarlandı

Çevreci verimlilik sayesinde, %10’a varan oranda kâr**. Su, enerji ve kimyasal tasarrufu, SkyLine Kombi Fırın ile daha yüksek kârlılığa dönüşüyor.

Sizin için tasarlandı

Kullanımı kolay ve mükemmel ergonomik tasarımı sayesinde, bağımsız olarak 4 yıldızlı sertifika almaya hak kazanan ilk Fırın olma özelliği ile verimliliği en üst seviyede ve kolaylıkla yaşayın.

Performans için tasarlandı

Yeni OptiFlow hava dağıtım sistemi sayesinde, mükemmel derecede eşit pişirme. Lambda sensörü ile ekstra hassas nem kontrolü, tüm modellerde bulunmaktadır.

Sürekli devam eden işlemler için tasarlandı

Fırınınızın durumunu ve performansını dilediğiniz yerden izleyin.

*Elektrikli üçlü cam kapılı SkyLine PremiumS, GN 10/1 fırınlarda Electrolux Professional Lab testlerine dayanan hesaplama, Plan-n-Save işlevini kullanma ile Plan-n-Save işlevini kullanmama karşılaştırması. Nisan 2019 verileri.
**ASTM test prosedürüne göre, piyasadaki ana rakiplere karşı işletme maliyetlerine (su ve enerji) dayalı hesaplama. Nisan 2019 verileri.

Üstün performans ve tasarruf

Yeni SkyLine Kombi Fırınlar ile işletmenizi çevre dostu bir işletme haline getirin.
En düşük enerji tüketimini ve sınıfının en iyisi sonuçları elde edin. Eko-pişirme modu ve otomatik programlar, özellikle mümkün olan en üst seviyede çevre dostu olmak için tasarlanmıştır ve daha fazla verimlilik ve kârlılık elde etmenizi sağlar.

Anahtar Cycles+’larımızdan bazıları:

  • Rejenerasyon. Sadece 7 dakika içerisinde yiyeceklerinizi servise hazır hale getirir.
  • Statik Kombi. Daha hassas bir hava dağılımı sağlamak için.
  • Düşük Isıda Pişirme*. Taze etlerin “olgunlaşma” sürecini 1 günden 1 saate düşürür. Bu program ile etin ağırlık kaybı %50 oranında azalır. (SkyLine fırınlar ile geleneksel pişirme programları karşılaştırıldığında)
  • Kurutma. Düşük ısıda pişirme ve sıfır nem kombinasyonu sayesinde, gıdaları kurutur ve bu esnada gıdaların yoğunluk, lezzet ve besin değerleri korunur.

Geliştirilmiş hazne yalıtımı, üçlü cam kapı ve optimize edilmiş kabin tasarımı ile yeni Kombi Fırınımız, şimdiye kadarki en düşük enerji tüketimi seviyesine erişti. Yüksek hassasiyetli kontrol sistemi, 26 farklı sensör sayesinde, enerji kullanımını optimize eder.

Plan-n-Save** ile %10’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayın. Sunacağınız menüye karar verdiğinizde SkyLine Kombi Fırın, pişirme sırasını optimize etmek için yapay zekaya dayalı yeni mantığını uygular.

*Düşük Isıda Pişirme – US7750272B2 ve ilgili tip patentli
**Elektrikli üçlü cam kapılı SkyLine PremiumS, GN 10/1 fırınlarda Electrolux Professional Lab testlerine dayanan hesaplama, Plan-n-Save işlevini kullanma ile Plan-n-Save işlevini kullanmama karşılaştırması. Nisan 2019 verileri.

Bir fırının ergonomik olması demek, hastalık izinlerinde %75 oranında azalma ve işletmeniz* için üretkenlikte %25 oranında artış olması demektir.

SkyLine Kombi Fırın, kullanımı kolay ve mükemmel ergonomik tasarımı sayesinde, prestijli 4 yıldızlı sertifika almaya hak kazanmıştır.

Tasarım sürecimiz** insan merkezli olup ISO 26800 ve ISO 9241-210 yönetmeliklerine de tam olarak uygundur.

Kusursuz kolaylık. Maksimum görünürlük ve erişimi sağlamak için doğru yüksekliğe yerleştirilmiş sezgisel ve renk körlüğüne uygun panel.

Zorlanma yok. Ergonomik olarak tasarlanmış kanat şeklindeki tutma kolu, dirseğinizle bile kapının kolayca açılıp kapatılmasını sağlar.

Zahmetsiz bir şekilde yükleme ve boşaltma. Kapı ve gövde tasarımıyla, yükleme ve boşaltma işlemlerini sırtınıza yük bindirmeden daha rahat bir şekilde yapın.

Pişirdiğiniz yemeğin gerçek rengini görün. Yeni LED ışık ve benzer renk sıcaklığı, size günlük işlerinizde yardımcı olur. Yanıp sönen fonksiyonlu uyarılar, kullanıcıların görevleri koordine etmesine yardımcı olur.

Kapı özellikleri ve güvenlik. SkyLine Fırın modelleri, kendiliğinden kapı muhafaza donanımına sahiptir. Kapının kullanıcıya doğru savrulup çarpmasını önleyen, özel 30° durma pozisyonu sayesinde sağlanan ekstra güvenlik.

*”Ergonomik müdahaleler kas-iskelet sistemi bozukluklarını (WMSD) %59 oranında azaltabilir, hastalık izinlerini ortalama %75 oranında düşürebilir ve verimliliği %25 oranında arttırabilir.” Dr. Francesco Marcolin, ErgoCert CEO’su (Avrupa Sertifikalı Ergonomisti – EUR.ERG.)
**SkyLine Fırın tasarımı – EM003143551 ve ilgili tip patentli

recipe-images-custom-skyline-combi-ovens

Kişiselleştirilebilir menüler

SkyLine Kombi Fırın ve Şok Soğutucu serisi, dokunmatik ekran arayüzünün kullanımı için süper sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Tüm arayüzü favori ayarlarınız, menü ve resimler ile kişiselleştirebilirsiniz.

SkyLine Kombi Fırın ve Şok Soğutucu yüksek düzeyde kişiselleştirme ile aynı felsefeyi paylaşır. Tüm operasyonlar üzerinde tam kontrol sahibi olun ve en sevdiğiniz resimleri tarifleriniz için yükleyerek, size en uygun kişiselleştirmeyi tasarlayın.

Eşit Pişirme Sonuçları

Yeni SkyLine Kombi Fırın, OptiFlow ile eşit sıcaklık dağılımı ve pişirme haznesinde sabit bir sıcaklık sağlar. Mükemmel sonuçları garanti eden, devrim niteliğinde bir hava dağıtım sistemi.

Süper hızlı ön ısıtma sayesinde pişirme sürelerini hızlandırın. Fırınınız hazır olurken artık zaman kaybetmeyin.

Nemli pişirmeden kuru pişirme koşullarına daha hızlı bir şekilde geçiş yapın. Kelebek şeklindeki havalandırma valfimiz, saatte 90 cbm’ye varan oranda hava değiştirebilir.

Hassas nem kontrolü alanında 15 yılı aşan uzmanlık. En yeni Lambda sensörü, fırın haznesinde saniyede bir, dakikada 60 kez, saatte 3600 kez gerçek zamanlı nem ölçümü ve kontrolü sağlar!

Gıda Güvenlik Kontrolü. SkyLine Kombi Fırınımız, HACCP standartlarına göre (US6818865B2 ve ilgili tip patentli) çalışırken yiyeceklerin mükemmel şekilde pişirilmesini otomatik olarak sağlar.

Temizleme konusunda benzersiz esneklik

Otomatik ve dahili kendi kendini temizleme sistemi sayesinde yeni Kombi Fırın, enerji, su ve deterjan maliyetlerini azaltarak, işletme maliyetlerinde -%15 oranında bir düşüş sağlar*.
Yeni enzimatik temizleyiciler, benzeri görülmemiş temizlik sonuçları sağlamak için %96 oranında biyolojik olarak çözünebilir, çevre dostudur.

Skyline Fırınların daha uzun ömürlü ve üstün performanslı olmasını sadece fosfat içermeyen Electrolux Professional kimyasalları sağlayabilir. 3 farklı kimyasal seçeneği ile temizlikte benzersiz esneklik elde edin:

  • zorlu kirlerin temizliği için katı kimyasal
  • en esnek çözüm için sıvı kimyasal
  • gezegen üzerindeki etkimizi büyük ölçüde azaltmak için enzimatik kimyasal

SkyLine Kombi Fırınınızın temizleme işlemini ihtiyaçlarınıza göre önceden planlayın ve uzaktan kontrol edin. Programlanabilir temizleme, temizlik işlemini başlatmak için en uygun zamanı seçmenizi sağlar. Zorunlu temizleme, planlı bakımın her zaman gerçekleşmesini sağlayan şifre kontrollü bir temizleme programıdır.

*İşletme maliyetinde -%15’e varan tasarruf: bir önceki Electrolux Professional Fırın serisinde eşdeğer temizlik programına karşı SkyClean fonksiyonu kullanılarak hesaplanan enerji, su, deterjan ve parlatıcıdan tasarruf.

Cook&Chill “Pişir&Soğut”: kesintisiz iletişim

Benzersiz bir Cook&Chill “Pişir&Soğut” çözümü olan SkyDuo ile çalışma şeklinizde devrim yaratın.
Tek DNA’ya sahip iki cihaz. SkyLine Kombi Fırınlar ve Şok Soğutucular aynı düşünce yapısı ile aynı kolay, sezgisel dokunmatik arayüzü paylaşarak birbirleriyle mükemmel bir şekilde iletişim kurar.

Büyük miktardaki yiyecekleri önceden hazırlayarak işletmenizde devrim yaratın.
Önce Kombi Fırın ile pişirin, sonra da yemeklerinizi doğrudan Şok Soğutucuya koyarak tüm özelliklerini koruyacakları bir şekilde saklayın.

SkyLine Şok Soğutucu ve SkyLine Kombi Fırın

Oyunu kazanan siz olun

Güvenli ve zahmetsiz işlem sağlamak için tek bir yükleme ve boşaltma yönü.
Paradan tasarruf edin, alandan kazanın ve Fırınlara ve Şok Soğutuculara mükemmel şekilde uyacak bir biçimde tasarlanmış banket ve elleçleme sistemleri için tam bir aksesuar yelpazesi ile işlemlerinizi mükemmel bir şekilde gerçekleştirin.

1200px-WhatsApp.svgÜRÜN HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !