HAKKIMIZDA

“Endüstriyel Mutfak Cihazları“ sektörünün lider firmalarından olan OHRİLİ MAKİNA, 2000 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Electrolux Professional, Zanussi Professional, Brema, Robot Coupe, La Minerva, Arı Makina, Arıcı Makina, Cliopack, Lipovak, İce O Matic, Hnc Makina gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının, satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

Uzman personeli ve seçkin referansları ile OHRİLİ MAKİNA; Süper Marketler, Yemek Firmaları, Oteller, Restoranlar ve kamu alanlarında birçok firmaya ürün ve hizmetler sunmaktan gurur duymaktadır.

OHRİLİ MAKİNA; ELECTROLUX Professional, ZANUSSİ Professional, ARI Makine ve LİPOVAK Markalarının İzmir Bölgesi Distribütörlüğünü Üstlenmiştir.

OHRİLİ ENDÜSTRİYEL N11 Mağazamızla Aksesuar Satışı Yürütmekteyiz

OHRİLİ MAKİNA; Farklı modellerde Kıyma Makineleri, Vakum Makineleri, Buz Makineleri, Tabak Kapatma Makineleri, Şarküteri Reyonu Makineleri, Sucuk Dolum Makineleri, Köfte Makineleri, Patates Soyma Makineleri, vb. birçok endüstriyel mutfak cihazının satış sonrası kurulumu, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Ayrıca, müşterilerimize Entegre et tesisi proje çizimi ve tesis kurulum konusunda destek sağlamaktayız.

Özellikle temsilcisi olduğu firmaların eğitim sertifikalarına sahip teknik personeli ile OHRİLİ, ürün, servis desteği ve çözümleme alanında Türkiye’nin öncü firmaları arasındadır.