Electrolux Professional Kahve Makineleri

Endüstriyel Kahve Makinesi Tamiri Orjinal Yedek Parça ve İzmir Bölge Yetkili Firması Ohrili Makina.

Electrolux Professional Endüstriyel Kahve Makinesi Bakımları İletişim 0536 370 87 85

Kahve Değirmenleri

Her seferinde mükemmel öğütme

Tam istediğiniz gibi bir öğütme için hassas öğütme bıçaklarına sahip kompakt, yüksek performanslı üniteler.
Electrolux kahve değirmenleri, her türlü alan için verimli, güçlü ve kompakt çözüm sunar.

Öğütme ve Demleme Sistemleri

Öğütün, için!

Kahve öğütücü ve demleyici bir arada: daha avantajlı, daha az yer kaplar.
Öğütüldükten hemen sonra demlendiği için kahvenin gerçek tadını alırsınız.

Kahve Demleyicileri

İşletmenizin boyutu ne olursa olsun, müşterilerinize taze demlenmiş kahveyi hızlı ve kolay bir şekilde sunar.

PrecisionBrew ile sunacağınız içecek seçeneklerini arttırın

Seçkin PrecisionBrew Hava Isıtmalı modelde bulunan, sektörde ilk kez kullanılan Encapsulair teknolojisi ve Java-tate, içeceğin lezzetinin daha uzun süreyle en üst düzeyde tutulmasına olanak sağlar. Gelişmiş dokunmatik ekran demlemeyi ve diğer işlemleri basitleştirir ve kolaylaştırır. Yenilikçi özellikleri sayesinde PrecisionBrew, verimi ve üretkenliği arttıran ileri teknoloji ürünü bir cihaz olarak ABD Ulusal Restoranlar Birliği tarafından 2019 Mutfaktaki Yenilikler (KI – Kitchen Innovations) Ödülü’ne layık görülmüştür.

Espresso Makineleri

Electrolux Profesyonel espresso makineleri tam bir lezzet deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. İster küçük bir restoran, ister büyük bir kafe olsun, işletmeniz için her seferinde en iyi kahve makinesini sağlamak üzere tasarım ve teknoloji bir araya getirilmiştir.

Tam tadında, kusursuz performans

Hızlı performans için tasarlanmış ve farklı kahve demleme sistemlerine uyarlanabilir espresso kahve makinelerimiz, ister kahve çekirdekleri, ister pod ya da kapsül kullanın, her seferinde en iyi sonuçları sağlar.

Electrolux Profesyonel aralarında seçim yapılabilecek ve ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilecek bir dizi ürün sunmaktadır. Gelenekselden süper otomatik espresso makinelerine ve tek fincanlık olanlara kadar, her zaman işletmenize en uygun çözüme, yüksek kaliteli espresso yapma garantisi ile ulaşacaksınız.

TANGO espresso makinesi ile kahve yapma işlemini otomatikleştirin

Süper otomatik TANGO espresso makinesi kahve makinenizi bir üst seviyeye çıkaracaktır. Sektörde bir ilk olarak DUO, rakipsiz bir hızda yüksek kalitede kahve çekme özelliği sunarak, 4 içeceği aynı anda yapabilmektedir.

TANGO teknolojisi, içecek menünüzü tamamlamak üzere süt saklamak ve ihtiyaç duyulduğunda sağlamak üzere yeni TANGO STP Buzdolabını da içermektedir.

Electrolux Profesyonel Kahve Makineleri Servisi OHRİLİ Makina 0536 370 87 85